logo Fake Bake

o nas

Fake Bake to amerykańska marka, która podbiła serca Polek. Nasze produkty powstały z miłości do słońca i zdrowej, nieskazitelnej opalenizny. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy największą, międzynarodową marką w dziedzinie opalania natryskowego oraz nr 1 wśród kosmetyków opalających na świecie. Nasz zespół to najlepsi eksperci w branży, ludzie których łączy prawdziwa pasja i miłość do zdrowej opalenizny.

Mamy 25 lat doświadczenia! O samoopalaczach i opalaniu natryskowym wiemy dosłownie wszystko. Nasze kosmetyki tworzymy w ekskluzywnych laboratoriach, wyposażonych w najnowocześniejszą aparaturę, gdzie kontrolujemy cały proces technologiczny, od projektu, aż do efektu końcowego. Mamy najbardziej zróżnicowaną gamę kosmetyków opalających do skóry, opartą na naturalnych, wegańskich składnikach, dla każdego rodzaju karnacji. To ty decydujesz, czy chcesz być delikatnie muśnięta słońcem, czy poczuć się, jak po wakacjach na Ibizie.

Nasza inteligentna, potrójna formuła opalająca tworzy opaleniznę perfekcyjną, o naturalnych odcieniach, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Stworzyliśmy pełen wachlarz produktów: od klasycznych samoopalaczy w balsamie, poprzez błyskawicznie wchłaniające się płyny, mocno skoncentrowane żele, kończąc na lekkiej formule pianki. Nasi klienci są świadomi rynku, nie potrzebują marketingowych sztuczek i dlatego tak doceniają najwyższą jakość oraz różnorodność form aplikacji, ponieważ nie muszą obawiać się smug, pomarańczowych tonów, czy innych niedoskonałości. Selektywnie dobrane składniki oraz wieloletnie testy produktowe wyeliminowały błędy na każdym etapie produkcji, co sprawiło, że Fake Bake jest najczęściej wybieraną marką na świecie.

Nieustannie wykorzystujemy zdobytą przez lata wiedzę i ogromne doświadczenie. Z naszymi klientami tworzymy wieloletnie relacje i staramy się na każdym kroku doskonalić nasze umiejętności oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania.

Naszą wysoką pozycję zbudowaliśmy na zaufaniu, które zdobyliśmy dzięki najwyższym standardom oraz przebojowości, która towarzyszy nam od początku powstania marki. Nieustannie bierzemy udział w programach telewizyjnych, galach oraz pokazach mody, jako najlepsi eksperci od zdrowej opalenizny. Udział w tak wielu, topowych projektach pozwolił nam błyskawicznie zaistnieć wśród ludzi sztuki i biznesu, a to była najlepsza rekomendacja, aby zdobyć uznanie i stać się marką pożądaną przez gwiazdy i celebrytów. Kosmetyki Fake Bake stały się flagowym produktem na czerwonych dywanach i symbolem „nowego wymiaru opalenizny.”

Fake Bake - selftan for EveryBODY