Kilka słów o Fake Bake...
Firma Fake Bake została założona w USA w 1995 roku. Jako pierwsza wprowadziła na rynek samoopalacze łączące składniki brązujące pochodzenia naturalnego - DHA i Erytrulozę - zapewniające utrzymującą się dłużej (nawet o 50%) i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę. Wielkość sprzedaży detalicznej produktów Fake Bake była natychmiastowym sukcesem. Docenione zarówno przez ekspertów kosmetologii, jak i celebrytów szybko doczekały się powszechnego uznania i licznych wyróżnień. Trampoliną w drodze na szczyt okazał się ranking we wpływowym czasopiśmie New York Times, nadający serii produktów Fake Bake pierwsze miejsce w kategorii samoopalaczy (do oceny poddano 22 konkurencyjne kosmetyki).

Co nas wyróżnia...
  • Firma Fake Bake jako pierwsza wprowadziła samoopalacz łączący składniki brązujące pochodzenia naturalnego – DHA i Erytrulozę – zapewniające utrzymującą się dłużej (nawet o 50% niż inne preparaty zawierające tylko DHA) i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę.
  • Fake Bake wykorzystuje tylko najlepszej jakości składniki pochodzenia roślinnego.
  • Fake Bake oferuje produkty dodatkowo zapewniające różnorodne sposoby pielęgnacji, takie jak przeciwdziałanie starzeniu się skóry, wykorzystanie antyoksydantów czy działanie antycellulitowe.
  • Produkty Fake Bake, w przeciwieństwie do większości samoopalaczy mają przyjemny i jednocześnie delikatny, niepozostający zbyt długo na skórze zapach.
  • Fake Bake nie testuje swoich produktów na zwierzętach.
  • Produkty Fake Bake nie zawierają parabenów.
  • Fake Bake posiada w ofercie także produkty wyłącznie dla profesjonalnych salonów kosmetycznych – linia kosmetyków GOLD.


W 2001 roku za sprawą Sandry McClumpha firma dokonała ekspansji na Wielką Brytanię i Irlandię. Reakcja niemal natychmiast była entuzjastyczna. Dziś markę Fake Bake zna cały świat, na czele z Europą Północną.
Trzymająca ster firmy Sandra mówi: „To był dla nas niezwykły czas. Mieliśmy niebywałe szczęście móc pracować z Fake Bake w Stanach, wprowadzanie przez nich kosmetyków samoopalających na rynek jest najnowszą techniką. Nieustannie rozwijamy dział Badań i Rozwoju, co zapewnia Fake Bake pozycję w czołówce firm opracowujących technologię samoopalaczy, co z kolei oznacza, że firma będzie kontynuowała swój dotychczasowy sukces”.

Przemysł kosmetyczny z pełnym przekonaniem potwierdzi, że zapotrzebowanie na kosmetyki samoopalające zwiększa się w skali globalnej. Media nieustannie nagłaśniają niebezpieczeństwa związane z opalaniem się w solariach i na słońcu. Poziom zachorowalności na raka skóry wciąż jest wysoki, dlatego wspaniale jest móc prezentować piękną opaleniznę uzyskaną w najnowocześniejszy sposób z którą promienie słoneczne nie miały nic wspólnego. Nic więc dziwnego, że nawet największe gwiazdy używają kosmetyków Fake Bake.
Celebrities gets tanned by Fake Bake:
Cheryl Cole, Carmen Electra, Lindsay Lohan, Victoria Beckham, Paris Hilton, Jordan


Laboratoria w Dallas nie szczędzą wysiłków, aby dowieść bezkonkurencyjności marki Fake Bake. Firma niezmiennie przoduje w technologii kosmetyków samoopalajacych, poza tym są one przyjazne środowisku i oparte wyłącznie na składnikach naturalnych, oraz nie testowane na zwierzętach.

Linia produktów Fake Bake rozrasta się wraz z ostatnimi nowościami – serią kosmetyków i produktów przeciwzmarszczkowych, a także z innymi, będącymi w trakcie badań, które mają zapewnić idealną opaleniznę Fake Bake.

Dlatego też jesteśmy dumni z możliwości wyłącznego reprezentowania firmy Fake Bake na na rynku polskim.
Jeżeli jesteś właścicielem salonu kosmetycznego i jesteś zainteresowany sprzedażą produktów i usługami firmy Fake Bake prosimy o kontakt z nami.